SKRUTKY A KOTVIACE PRVKY ZA NAJLEPŠIE CENY SKLADOM

pre všetkých drevárov, výrobcov drevodomov, altánkov a záhradných domčekov, strechárov, stolárov.

Ponúkame všetky typy konštrukčných skrutiek, kotviace skrutky turbo, terasové skrutky, KOMBI skrutky, aretačné skrutky, skrutky BSP s vrtáčikom, skrutky do CETRIS dosiek, skrutky do FERMACELL dosiek, policové konzoly, konfirmáty, EURO skrutky, UV skrutky zápustná hlava aj TORX, zápustná hlava, tanierová hlava, šesťhranná hlava, hlava valcová dvojzávit, celý závit, čiastočný závit, spojovacie články JCN, JCNR, JRN.

Spojovací materiál

Skrutky rozdeľujeme podľa účelu na skrutky spojovacie pre statické zaťaženie, skrutky spojovacie pre dynamické zaťaženie a skrutky pohybové ich norma je sa označuje DIN a ISO. Z uvedeného je zrejmé, že spojovacie skrutky slúžia pre ľahko rozoberateľné spoje.

Pohybové skrutky slúžia na premenu otáčavého pohybu na priamočiary a opačne. Závit je základným tvarovým prvkom pre skrutkové spojenia, umožňuje spojenie dvoch proti kusov. Geometricky je určený závitovou plochou tvoriacou profil závitu.

Ak závit vykonáva rotačný pohyb, každý jeho bod opisuje skrutkovicu. Matice, rovnako ako skrutky, existujú v množstve rôznych prevedení. Najbežnejší tvar je šesťboký hranol. Bežne sa používajú matice štandardné alebo nízke ďalej sa používajú matice korunové, samoistiace, alebo matice k prinitovaniu.

NOVINKA:

Pre všetkých drevárov, výrobcov, strechárov a stolárov.
Čoskoro pre Vás spustíme nový eshop pre spojovací materiál.

Spojovací materiál

Nechcete čakať?
Kontaktujte nás ohľadom zaslania veľkoobchodných cien.

Tel.: +421 915 881 706